Jump to content

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina

 1. Ankstesni
 2. Sveiki, ką gi norėčiau pakalbėti apie esamą ExtraCS.LT projekto būsena ir ateities planus. Kaip ir tikriausiai pastebėjote serveris dar nėra startavęs ir ateinančiomis dienomis tikrai nestartuos. Mes pagrindiniai administratoriai nenorime Jums prižadėti tikslių datų dėl serverio starto, nes patys jų tiksliai nežinome. Šiuo metu serverio modifikacija yra stipriai tobulinama ir tvarkoma, jog startavus serveriui neiškiltų nelauktų problemų ir nesugadintų pačios svarbiausios dienos serverio sugrįžimo pradžioje. Tai ką darysime, kol serverio modifikacija ruošiama startui? Kol serverio modifikacija ruošiama serverio startui, bandysime ir sieksime surinkti bent šiokią tokią žaidėjų bendruomenę, su kuriais galėsime maloniai bendradarbiauti ir tuo pačiu turėsime galimybę įrodyti ir pateikti ką mes ExtraCS.LT pagrindinė administracija sugebame. Paruošus didžiąją dalį serverio modifikacijos, sukursime serverio pristatymą kurį įkelsime čia (su serveryje esamų sistemų nuotraukomis ir skin'ais), taip pat stengsimės reguliariai kelti progreso nuotraukas iš serverio į mūsų „Discord” platformoje sukurtą serverį. Taipogi norėčiau jūsų paprašyti ir paskatinti kviesti savo draugus, pažįstamus ir prisidėti kuriant projekto bendruomenę, kurioje galėtumėte patirti smagią bei jaukią atmosferą. Už pakviestus žmonės į ExtraCS.LT projektą nebūsite nuskriausti ir gausite tikrai dosnius atlygius nuo mūsų pagrindinių administratorių. Taip pat laukiame jūsų pasiūlymų serveriui mūsų forumo skiltyje pasiūlymai. Projekto komanda? Turbūt vienas iš įdomesnių klausimų Jums, tai kaip gi dėl serverio prižiūrėtojų, kurie padės ir palaikys tvarką serveryje. Atranka į serverio prižiūrėtojų pareigas bus pateikta, kaip neterminuota į kurioje galėsite dalyvauti ir pabandyti tapti serverio prižiūrėtoju, kada tik panorėsite. Pagrindinė administracija, tai mes serverio įkūrėjai jaučiame nostalgiją bei malonumą kuriant ir tobulinant serverį, kurį pateiksime Jums kartu su gera žaidimo kokybę, kurią tikimės, jog priimsite ir leisite toliau tobulėti projektui duodami kritikos, naujų idėjų bei pranešdami klaidas. Šiam kartui tiek, ačiū už dėmesį... Be jūsų, nebus ir mūsų! ❤️ ExtraCS.LT pagrindinė administracija.
 3. Iškilo klausimas ar nutiko problema? Ar kuri pamokas ir nori jomis pasidalinti? Ši skiltis būtent! Taisyklės ir informacija • Pagalbos ar pamokų temą privalomą įkelti kaip naują temą pristatymų skiltyje. • Temos pavadinimas turi atitikti temos turinį. • Draudžiama kurti įžeidžiančias su keiksmažodžiais esančiais temoje temas. • Kuriant tema rašyti suprantamai, bei aiškiai išdėstyti klausimą, pagalbos prašymą ar pamoką lietuvių kalba. • Draudžiama kelti pamokas kurios yra susijusios su neleistinomis programomis, parsisiuntimu, instaliavimu ir pnš. • Prieš kuriant pamoką įsitikinkite ar nėra jau sukurtos tokios pačios ar panašios pamokos. • Draudžiama rašyti bereikšmius komentarus. • Pateikdami atsisiuntimo nuorodas, patikrinkite ar jos yra tvarkingos, veikia, jose nėra kenksmingų failų ar virusų. • Jei gavote atsakymą į pateiktą klausimą ar pagalbos prašymą, praneškite apie tai administratoriams, kad užrakintų temą. Jei per 7 dienas temoje nebus parašytas naujas komentaras, tema bus užrakinama.
 4. Radote klaidą serveryje ar forume? Pranešk apie ją čia! Taisyklės ir informacija • Klaidos pranešimą turite aprašyti ir įkelti į pasiūlymų skiltį kaip naują temą. • Apačioje rasite anketos šabloną, kurį privaloma nusikopijuoti ir užpildyti. • Draudžiami bet kokie neadekvatūs komentarai. • Draudžiama kurti daugiau nei 1 tokį patį pasiūlymą. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis žaidime: 2. Klaida radote serveryje ar forume?: 3. Klaidos aprašymas: 4. Įrodymai(nėra būtina):
 5. Turite pasiūlymų serveriui ar forumui? Nedelsk ir rašyk juos čia! Taisyklės ir informacija • Pasiūlymą turite aprašyti ir įkelti į pasiūlymų skiltį kaip naują temą. • Apačioje rasite anketos šabloną, kurį privaloma nusikopijuoti ir užpildyti. • Rašant pasiūlymą privaloma sukurti apklausą su pasirinkimais „už“ ir „prieš“. • Draudžiami bet kokie neadekvatūs komentarai. • Draudžiama kurti daugiau nei 1 tokį patį pasiūlymą. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis žaidime: 2. Pasiūlymas serveriui ar forumui?: 3. Pasiūlymo aprašymas: 4. Pasiūlymo nauda serveriui:
 6. ExtraCS.LT projekto pagrindinė administracija Šie asmenys yra atsakingi už visą ExtraCS.LT projektą ir jo veiklą. Pagrindinis pagrindinės administracijos darbas yra projekto vystymas ir plėtra bei rimtų problemų sprendimas. @ddva - projekto įkūrėjas ir savininkas, atsakingas už serverio sisteminę pusę, žaidėjų pasiūlymų serveriui išpildymą bei pačią serverio modifikacija. ( su manimi galite susisiekti „Discord“ platformoje - ddva#6668 ) @Hanowa - projekto įkūrėjas ir savininkas, atsakingas už visas projekto platformas, projekto komandą, bei pagalbą serverio žaidėjams. ( su manimi galite susisiekti „Discord“ platformoje - Hanowa#5512 )
 7. Bendrosios ExtraCS.LT forumo taisyklės Už kiekvieną šių taisyklių pažeidimą yra taikomos atitinkamos nuobaudos, todėl taisyklių laikytis privaloma be jokių išimčių. Privaloma gerbti kiekvieną šiame forume esantį narį. Draudžiamas bet koks kitų asmenų įžeidinėjimas, grasinimas ar apgaudinėjimas. Draudžiamas bet koks kitų projektų reklamavimas. Draudžiamas viešinti kito asmens asmeninę informaciją, be jo sutikimo. Draudžiama kopijuoti kitų žaidėjų slapyvardžius ar naudoti slapyvardžius kuriuose yra keiksmažodžiai ar įžeidžiantys žodžiai. Temų pavadinimai turi būti susiję su temų turiniu. Draudžiama turėti daugiau nei 2 forumo paskyras. Privaloma rašyti lietuvių kalba. Draudžiama rašyti nesąmoningus pranešimus, spamm'inti ar kitaip teršti forumą. Draudžiamas bet koks erzinantis, kenkėjiškas, neleistinas, pornografinis ar piratinis turinys. Draudžiamas forumo paskyrų pardavinėjimas ar atidavimas kitam asmeniui už tai gręsią paskyros konfiskavimas ar panaikinimas. Registruojant paskyrą www.extracs.lt forume, forumo slapyvardis turi sutapti su esančių slapyvardžiu žaidime. Nesilaikant šių forumo taisyklių, galite gauti forumo įspėjimą, surinkus 5 forumo įspėjimus, būsite užblokuotas visam laikui. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. ExtraCS.LT administracija pasilieką teisę keisti/redaguoti taisykles.
 1. Rodyti daugiau veiklos

Šaukykla

Šaukykla

  You don't have permission to chat.

  Apie mus

  ExtraCS.LT © 2023 Powered by Invision Community

  ×
  ×
  • Create New...